Přehled služeb

/

Tvorba webových stránek

Vytvoříme vám web, se kterým strčíte konkurenci do kapsy

Dobrý web prodává, i když spíte. Vytvoříme vám web, který bude fungovat jako nástroj na získávání nových zákazníků a ukážeme vám, jak z něj vytěžit maximum.

Více informací
Výhody

Jaké jsou weby z naší dílny?

Proces

Jak bude probíhat spolupráce?

Začínáme tím, že nasloucháme vašim potřebám, než pochopíme, co na webu potřebujete. Společně vytvoříme web, který osloví vaši cílovou skupinu a bude přinášet nové zákazníky.

Chci nabídku na míru
 • 01

  Zjistíme vaše potřeby

  Než začneme pracovat na webu, musíme vědět, co potřebujete. Kdo má web používat? Co má na webu udělat? Webové stránky stavíme na potřebách zákazníka.
 • 02

  Navrhneme a vytvoříme řešení

  Na základě toho navrhneme, jak by mohl web vypadat a co by měl obsahovat. Pomůžeme s texty, fotografiemi a obrázky, které budou odpovídat vašemu podnikání. Chceme, aby bylo řešení atraktivní ale hlavně užitečné.
 • 03

  Postaráme se o rozvoj

  Spuštěním webu to nekončí. Navážeme na online marketing a budeme sledovat, jak se webu daří. Pravidelně vás budeme informovat o tom, na jakých pozicích se web umísťuje a jaké má výsledky.
Proces

Ceník přizpůsobený vašim potřebám

I když se weby mohou zdát podobné, to, co je pod povrchem, se může hodně lišit. Cena webu závisí na různých faktorech, jako je např. množství dodaných podkladů a náročnost práce. Pro jasnější představu uvádíme pár příkladů. Pro nabídku na míru nás neváhejte kontaktovat.

kontaktujte nás

Nechte konkurenci za sebou

Pojďme společně vytvořit nástroj na získávání nových zákazníků. Pošlete nám poptávku a pusťme se do práce ještě dnes!

Chci nabídku na míru
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram